Ironiškas bendravimo seminaras moterims “Kaip kalbėtis su vyru, kad jis girdėtų“ (atvira registracija)

Gyvenant poroje partneriai neišvengiamai susiduria su tuo, kad yra skirtingi. Čia ir moterų ir vyrų psichologiniai skirtumai, partnerių skirtingi savęs suvokimai, skirtingi lūkesčiai ir troškimai, skirtingi reagavimai į gyvenimo iššūkius. Todėl neretai gyvenimas poroje/šeimoje atrodo kaip nuolatinis taikymasis vienas prie kito, pastovus dalijimasis pareigomis bei kylančių problemų sprendimas. O tai gana sunkus iššūkis kiekvienam ir ne visiems pavyksta su to susidoroti sėkmingai… Taip pamažu tarpusavio santykiuose dingsta šiluma ir pasitikėjimas, o iš gyvenimo dingsta pasitenkinimas.

Tačiau tyrimai rodo, kad ne problemų nebuvimas ar partnerių asmeninės savybės, vertybės, požiūriai skiria laimingas ir nelaimingas poras, bet jų bendravimo pobūdis ir gebėjimas kalbėtis apie savo problemas ir skirtumus.

Jeigu ir tu pavargai nuo tarpusavio nesusipratimų ir amžinų problemų bei pasiilgai vidinio pasitenkinimo būnant kartu, ir nori tai pakeisti, kviečiu į bendravimo seminarą „Kaip kalbėtis su vyru, kad jis girdėtų”.

Seminaro metu rimtai nagrinėsime bendravimo teorijas ir ironiškai ieškosime praktinio jų pritaikymo.

Seminarą ves psichologė-psichoterapeutė, praktikė Elena Karpenko.

Registracijai ar klausimams tel. 8 615-52003, el. paštas info@gvc.lt.

Seminaro datą pranešime visiems užsiregistravusiems kai susirinks grupė.
Būtina išankstinė registracija.
Trukmė 2,5 val.
Kaina 15 Eur.
Dalyvio pažymėjimas, jei pageidaujate tokį gauti, 1 Eur.

Registracijos užklausa