SKYPE ir internetinės konsultacijos

Skype ir internetinės konsultacijos – paprastas būdas gauti reikiamą pagalbą kad ir kur bebūtumėte. Klientai pastebi, jog dažnai lengviau parašyti laišką ar susisiekti per Skype, nei kreiptis tiesiogiai, ypač, jei esate kitoje šalyje ir yra kalbos barjeras. Visais atvejais užtikriname anonimiškumą.

Kada svarbu kreiptis pagalbos? Paprasčiausias atsakymas – tada, kai sunku. Ir kai patys nežinote, kaip sau padėti. Arba žinote, tačiau jūsų įprasti būdai nebeveikia. Arba kai žinote ką reikėtų daryti, tačiau to nedarote/neprisiverčiate/neturite noro.

Su psichologu verta pasikalbėti ir tada, kai neturite didelių sunkumų, o tiesiog norite išmokti būti ramesni, stabilesni, labiau pasitikintys savimi, labiau suvaldantys savo emocijas ir stresą, labiau besimėgaujantys gyvenimu, labiau gebantys kurti kokybiškus artimus santykius.

Jei jaučiate norą ar tiesiog smalsumą paskambinti ar parašyti, taip ir padarykite. Sunkumai ir svarbūs klausimai su laiku netirpsta, o dažniausiai kaip tik atvirkščiai – kaupiasi, gilėja ir sudėtingėja. Tokiais atvejais ištvermingumas atsisuka prieš mus pačius.

Dėl Skype konsultacijų rašykite el. paštu info@gvc.lt arba skambinkite +370 615 52 003.

Dėl internetinių konsultacijų (laiškais) rašykite gvcentras@gmail.com.

 

Konsultacijos trukmė apie 60 min.

Konsultacijos Skype kaina 30 Eur. Internetinės konsultacijos kaina 25 Eur.

Tiek Skype konsultacijoms, tiek internetinėms konsultacijoms reikalingas išankstinis apmokėjimas.

Mūsų rekvizitai:

UAB Galimybių vystymo centras

Įmonės kodas: 301716532

  1. s. LT704010042501695858

Paskirtis “Skype konsultacija” arba “Konsultacija internetu”.

Pateikite užklausą