Koučingas

Koučingas – tai pokyčių procesas, padedantis atskleisti kliento vidinį potencialą, padidinti efektyvumą bei pasiekti kokybiškai naujų rezultatų asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje. Koučingas ne moko, ne nurodo kaip elgtis, o padeda pačiam „išsigryninti” savo tikslus ir juos pasiekti.

Koučingo filosofija pagrįsta pagarba kliento asmeninei ir profesinei patirčiai bei įsitikinimu, jog kiekvienas klientas yra kūrybiška, įvairiapusė ir vientisa (holistinė) asmenybė. Koučingas visada pozityvus, jo metu ieškoma ne problemų (kaip dažniausai nutinka psichoterapijoje), o sprendimų. Koučingas nukreiptas į ateitį, į geriausių sprendimų paiešką ir realizavimą.

Pokalbio metu klientas modeliuoja problemos sprendimo alternatyvas, mokosi naujo elgesio, analizuoja praeities situacijas, semiasi iš jų patirties ateities galimybių vystymui.

Koučingo specialisto ir kliento pokalbiai paremti pasitikėjimu ir konfidencialumu. Koučingo specialistas niekada neteikia patarimų. Sukurdamas artimus santykius, paremtus pasitikėjimu, užduodamas klausimus, jis skatina klientą savyje atrasti reikalingus gebėjimus, juos ugdyti, įkvepia, siekiant pasikeitimų ir rezultatų.

Kada gali padėti koučingas?

  • Jei sunku priimti sprendimus esminiais gyvenimo atvejais;
  • Jei vis atsiranda kliūčių, trukdančių siekti savo tikslų;
  • Jei jaučiatės esąs nelaimingas, nepripažintas, manote, kad Jūsų pasiekimai darbe ir asmeniniame gyvenime neatitinka Jūsų galimybių;
  • Jei sunku išgryninti karjeros tikslus ir jų siekti;
  • Jei permainos darbe (gresiantis atleidimas ar organizacijos viduje vykstantys pokyčiai) verčia ieškoti naujų sprendimų;
  • Jei baigėte mokslus, kursus ir ieškote kelio toliau realizuoti save;
  • Jei norite kurti savo verslą ir nesiryžtate;
  • Jei domitės asmeniniu tobulėjimu, sėkmingu ir turtingu gyvenimu, manote, jog laikas pradėti gyventi kitaip.

Koučingo sesijos trukmė 45-60 min., o sesijų kiekis priklauso nuo kliento tikslų ir uždavinių. Sesijos metu klientas turi galimybę apibrėžti probleminę situaciją, nustatyti aiškius tikslus ir atrasti tinkamiausius problemos sprendimo kelius.

Koučingo sesijos kaina sutariama susitikimo metu. Ji priklauso nuo kliento tikslų, numatomo susitikimų skaičiaus. Vidutiniškai 80 Eur.

Jei norite atrasti savyje dar nepažintas galimybes, įveikti trukdančias siekti savo tikslų kliūtis ir tapti sėkmingesniu arba tiesiog turite klausimų apie koučingą, drąsiai rašykite info@gvc.lt arba skambinkite 8 615 52003.

Konsultuoja ICF (Tarptautinė koučingo federacija) sertifikuoti konsultantai:

Algimantas Navickas (Kaunas)

Irena Meškauskienė (Vilnius)

Pateikite užklausą

Registracija i renginį/seminarą