Nuotolinės konsultacijos (Skype, Zoom ir pan.)

Nuotolinės konsultacijos Skype ar kitoje internetinėje platformoje – paprastas būdas gauti reikiamą pagalbą kad ir kur bebūtumėte. Klientai pastebi, jog dažnai paprasčiau susisiekti nuotoliniu būdu, nei kreiptis tiesiogiai, ypač, jei esate kitoje šalyje ir yra kalbos barjeras. Visais atvejais užtikriname anonimiškumą.

Kada svarbu kreiptis pagalbos? Paprasčiausias atsakymas – tada, kai sunku. Ir kai patys nežinote, kaip sau padėti. Arba žinote, tačiau jūsų įprasti būdai nebeveikia. Arba kai žinote ką reikėtų daryti, tačiau to nedarote/neprisiverčiate/neturite noro.

Su psichologu verta pasikalbėti ir tada, kai neturite didelių sunkumų, o tiesiog norite išmokti būti ramesni, stabilesni, labiau pasitikintys savimi, labiau suvaldantys savo emocijas ir stresą, labiau besimėgaujantys gyvenimu, labiau gebantys kurti kokybiškus artimus santykius.

Jei jaučiate norą ar tiesiog smalsumą paskambinti ar parašyti, taip ir padarykite. Sunkumai ir svarbūs klausimai su laiku netirpsta, o dažniausiai kaip tik atvirkščiai – kaupiasi, gilėja ir sudėtingėja. Tokiais atvejais ištvermingumas atsisuka prieš mus pačius.

Dėl nuotolinių konsultacijų (Skype ar kitose susitikimų platformose (Zoom, Microsoft teams, Google meets ir pan.)) rašykite el. paštu info@gvc.lt arba skambinkite +370 615 52 003.

 

Konsultacijos trukmė apie 60 min.

Nuotolinės konsultacijos kaina 40 Eur

Visoms nuotolinėms konsultacijoms reikalingas išankstinis apmokėjimas.

Mūsų rekvizitai:

UAB Galimybių vystymo centras

Įmonės kodas: 301716532

a.s. LT704010042501695858

Paskirtis „Nuotolinė psichologo konsultacija”, įmoka 40 Eur.

Pateikite užklausą

Registracija i renginį/seminarą