Asmeninio augimo grupės

Dalyvavimas asmeninio augimo ar terapinėje grupėje, – tai galimybė labiau pažinti save, pamatyti savo bendravimo modelius, kuriuos atsinešame į grupę iš gyvenimo bei juos keisti. Palaikančių santykių dėka, grupėje lengviau dalintis skaudžiomis patirtimis, išmokti suprantamai reikšti jausmus ir mintis, mokytis vieniems iš kitų, gautą patirtį pritaikyti realiame gyvenime ir sugrįžus į grupę aptarti kaip sekėsi. Grupė ugdo pasitikėjimą savimi ir kitais žmonėmis.

Darbas grupėje – tai ypatingai efektyvus ir ekonomiškas (kainuoja dvigubai pigiau nei asmeninės konsultacijos) būdas spręsti savo asmeninius bei bendravimo sunkumus:

  • grupėje galima geriau pažinti save per santykį su kitais žmonėmis, giliau suvokti savo jausmus, elgesio motyvus – kitaip tariant, suprasti, kodėl gyvenime vis suklumpu ant to paties laiptelio;
  • grupėje galima įgyti naujų efektyvesnio bendravimo įgūdžių, išmokti drąsiau ir atviriau reikšti savo mintis ir jausmus, keisti nepageidaujamo elgesio įpročius.

Nedidelis dalyvių skaičius (5-8 žmonės) ir jauki aplinka padeda žengti žingsnį savęs ir kitų pažinimo kryptimi.

Jei nerandate norimos grupės, netinka laikas, turite kitokių klausimų ar neaiškumų – skambinkite tel. 8-615 52003 arba rašykite info@gvc.lt.  Rasime geriausią sprendimą.

Pateikite užklausą