Poroms ir šeimoms

Kaip galėtumėte apibūdinti savo bendravimą su artimiausiais žmonėmis? Gal jaučiatės pavargę, nusivylę, liūdni, supykę, nes stengiatės iš visų jėgų, o jūsų pastangos ir jausmai tinkamai neįvertinami, nepriimami? Gal nesusišnekate ir dažnas pokalbis baigiasi aštriais ginčais? O gal visiškai nustojote kalbėtis? „Nurašėte” savo santykius, nes aplink nematote pavyzdžio, kaip galima sutarti gerai?

Dažnai kalbantis su poromis paaiškėja, jog kuris nors vienas partneris ar abu jau keli ar net keletas metų jaučia, jog santykiai blogėja, tačiau tikisi, kad tai praeis. Labai norisi paraginti: NELAUKITE. Imkitės atsakomybės, kalbėkitės apie tai, kas vyksta ir ieškokite išeičių, vos tik pastebite, jog tarpusavio ryšys stringa ir bendravimas pradeda kelti pyktį, nusivylimą, bejėgiškumą, norą atsiriboti ir bendrauti su kompiuteriu ar TV labiau nei su vyru/žmona.

Poros ar šeimos konsultacija su psichologu leidžia pamatyti kaip mes kuriame savo santykius, kokiais elgesio modeliais vadovaujamės ir galbūt po daugelio metų pagaliau išgirsti ir suprasti vienas kitą.

Kartais, kaip bebūtų gaila, tenka apsispręsti santykius nutraukti. Tokiais atvejais psichologo vaidmuo būna padėti porai išreikšti su šiuo sprendimu susijusias emocijas, susivokti, kas ir kaip įvyko jų santykiuose, kas kiekvienam poros partneriui buvo vertinga, ką galima priimti kaip pamoką. Tokiu būdu pereinamas išsiskyrimo procesas nepraranda viso savo skausmo ir kitų natūraliai kylančių jausmų, tačiau įgauna daug prasmės ir vilties ateičiai, nepalieka žlugdančio svorio, nesupratimo, nuoskaudų, kaltinimų sau ar kitam.

Žinoma, džiaugiamės, jog dažniau poros ar šeimos pasiryžta įveikti iškilusius iššūkius, toliau mokytis būti kartu bei kurti kitą bendravimo kokybę. Santykiai gali būti karo zona, bet gali būti ir atgaivos bei tarpusavio supratimo oazė. To labai linkime visoms poroms.

Vienos konsultacijos trukmė – 1,5 val., kaina – 50 Eur.

Konsultuojame ir rusų kalba.

Norėdami užsiregistruoti susitikimui, skambinkite mums 8615 52003 arba rašykite info@gvc.lt.

P.S. Jei esate labai užimti, suderinę laiką, konsultacijoms galime susitikti ir savaitgaliais.

Pateikite užklausą

Registracija i renginį/seminarą