Konsultacijos suaugusiems

Kreiptis į psichologą nėra silpnumas! Tai atsakomybės prisiėmimas už savo gyvenimo ar santykių kokybę. Todėl kiekvienu klientu džiaugiamės ir didžiuojamės. Kaip žmogumi, kuris ieško išeičų.

Asmeninės psichologo konsultacijos – galimybė skirti laiko sau, savo rūpesčiams, sunkumams, tikslams ir norams.

Dažnai žmonės klausia, kada verta kreiptis į psichologą. Apibendrinant galima atsakyti:

  • Kai kas nors jus vargina: nemalonūs jausmai (pyktis, liūdesys, tuštuma, kaltė, gėda), vidinė sumaištis, rūpesčiai, sunkumai, konfliktai su aplinkiniais.
  • Kai norite ką nors savyje keisti ir tobulėti: išmokti valdyti emocijas, pažinti save, labiau pasitikėti savimi, sėkmingiau bendrauti ir pan.

Nebijokite. Psichologas nevertina, nesmerkia ir nekritikuoja. Jis padeda susivokti kas vyksta ir rasti jums asmeniškai tinkamiausią išeitį.

Jei norėtumėte užsukti, tačiau nepasiryžtate, paklauskite savęs, kas jus stabdo? Ar tikrai verta dėl to atidėlioti savo vidinę ramybę ir įsisenėjusių problemų sprendimą?

Psichologo konsultacijos kaina 30 Eur.

Psichologo-psichoterapeuto konsultacija 40 Eur.

Konsultacijos trukmė 50-60 min.

Norėdami užsiregistruoti susitikimui, o taip pat jei kyla klausimų, abejonių, kurias norite aptarti, skambinkite mums 8 615 52 003 arba rašykite info@gvc.lt.

Konsultuojame lietuvių, rusų kalba, anglų kalbomis. Turime patirties konsultuojant užsienio šalių studentus Lietuvoje (adaptacijos, santykių problemos), taip pat konsultuojant išvykusius iš Lietuvos, Skype programa.

Jei esate labai užimti ar gyvenate ne Kaune, suderinę laiką, konsultacijoms galime susitikti ir savaitgaliais.

Konsultuojame neįgaliuosius, jų šeimos narius, vykstame pas tuos, kurie negali patys atvykti pas psichologą.

Konsultuojame onkologinėmis ligomis bei kitomis sunkiomis ligomis sergančius ir jų artimuosius, vykstame pas tuos, kurie negali patys atvykti pas psichologą.

Pridedame trumpą pamąstymą apie kreipimąsi į psichologą.

Kada kreiptis į psichologą…

Pateikite užklausą